Магазин військової атрибутики
Статус замовлення
КОШИК ТОВАРІВ:
Назва продукту К-ть Сума
Всього до оплати:
Мінімальние замовлення 500 грн
0.00 грн.

Виготовлення нашивок на військову форму

Нашивки - це атрибут, що несе інформацію про свого власника, підкреслює статус службової особи, розповідає про громадську та ідейну позицію. Нашивки прийшли з військової сфери та стали популярним аксесуаром, обов'язковим для держслужбовців, а також їх нерідко можна зустріти у повсякденному житті. 


В магазині військової атрибутики “Символіка” ви можете обрати наявні ескізи та замовити нашивку серед наявного асортименту. Військові нашивки служать знаками розрізнення, несуть інформацію про військовослужбовця та підкреслюють патріотичні почуття. У нас знайдуть нашивки на однострій дерслужбовці ЗСУ, ДСНС, ДПС, НГУ, поліції, курсанти військових навчальних закладів та інші. Нашивки з національною символікою та патріотичними гаслами прикрасять ваші повсякденні образи та нададуть індивідуальності стилю. 

Етапи і технологія виготовлення нашивок


Ми виготовляємо вишиті нашивки на замовлення, а це означає, що ви можете втілити будь-який свій задум. Ось основні етапи виготовлення нашивок на замовлення:

  1. Ви надаєте нам необхідний ескіз, намальований на папері або комп'ютерному файлі. 

  2. Наданий логотип, напис чи зображення ми переносимо на тканину. Технологія машинної вишивки, яку ми використовуємо, дозволяє перенести зображення з високою точністю, гарантуючи чіткість зображення та написів на шевроні. Емблема повинна відповідати стандартам геральдики, аби герб чи символ був нанесений згідно правил. 

  3. Програміст опрацьовує ваш малюнок-ескіз та оформляє його відповідно до вимог. Виконаний ескіз дизайнер надсилає для погодження замовнику. 

  4. Після погодження малюнку, програміст працює над розробкою програми для вишивальної машини. Вартість ескізу та програми оплачує замовник. За умови, що тираж нашивок становить понад 100 штук, ці витрати ми беремо на себе. 

  5. Перший вишитий зразок ми даємо на узгодження клієнту щодо якості кольорів ниток. Якщо зауважень немає, даємо в роботу повний тираж. 

  6. Після того, як вся вишивка готова, тканина відправляється на обробку. Кожен шеврон вирізають та обробляють краї. На цьому етапі пришивають липучки, якщо клієнт обрав такий тип кріплення. 

  7. Готові вироби відправляють на склад, де їх розподіляють та готують до видачі замовникам.

Ми відповідально ставимося до ваших замовлень, при оформленні уточнюємо кількість шевронів та домовляємося про терміни виконання. Обираючи нашивку з асортименту на сайті, ваш виріб проходить той же шлях. З однією відмінністю - ескіз, зображення та кольори готові, а, отже, термін виконання виробів дещо прискорений.

Особливості та переваги нашого виробництва


Технологія машинної вишивки дозволяє отримати чітке зображення та напис. Також ми пропонуємо послуги дизайнера, що значно пришвидшує процес. Ви можете надати нам приблизний ескіз та отримати повноцінний шеврон, що відповідає правилам геральдики. Ви отримаєте пробний зразок, щоб уточнити забарвлення ниток, якими буде вишита ваша нашивка. 

Ми виготовляємо будь-які нашивки на замовлення, тому ви можете замовити один виріб для себе чи однакові шеврони для своєї військової бригади, підрозділу державної структури. Шеврони виготовляються в повноколірний гамі або захисних кольорах. Тому ви зможете прикрасити як свій повсякденний, так і парадний однострій.