Магазин військової атрибутики
Статус замовлення
КОШИК ТОВАРІВ:
Назва продукту К-ть Сума
Всього до оплати:
Мінімальние замовлення 500 грн
0.00 грн.

Вишиті нашивки є чудовим способом прикрасити свою службову форму або повсякденний одяг. Носять вишиті емблеми на грудях чи прикріплюють на рукаві. Не завжди можна вишити нагрудні знаки, логотип, зображення чи напис безпосередньо на виробі, тож в нашому асортименті Ви знайдете національну символіку та інші нашивки на замовлення.

Багато державних структур мають обов'язково носити нарукавні чи нагрудні знаки. Шеврони в нас знайдуть службовці ЗСУ, СБУ, ДСНС , Нацгвардії України, державної митної та прикордонної служб, поліцейські. Перевагою такої нашивки є те, що Ви можете пришити її на будь-який одяг. Зараз ми пропонуємо шеврони з пришитою стрічкою “велкро”.


Асортимент вишитих товарів підприємства Символіка

Для кого наша пропозиція? Розділ “Нашивки” включає актуальні шеврони для навчальних закладів: військових ліцеїв та університетів, охорони, медичних служб, Укрзалізниці. Наш асортимент вишитих нашивок та знаків включає великий перелік: санітарні ідентифікатори, вишивка з прізвищем та емблемами бригад, шеврони для військових ЗСУ, нарукавні емблеми та нагрудні нашивки для працівників державних служб. Крім того,  Ви завжди можете додати індивідуальності: змінити фон, колір нитки чи розмір.

 

Призначення продукції

Нашивки призначені для  відображення інформації про певний рід армійських, службових формувань або підрозділів. Шеврони - це атрибут не лише військової форми, а й уніформи, корпоративного одягу, торгової марки. Це відмінний спосіб зробити Ваш одяг особливим або ж зберегти на ньому відзнаку чи символіку. 

В розділі “Нашивки”, Ви зможете більш детально ознайомитися з нашим асортиментом. Нарукавні емблеми, кокарди, прапорці з національною символікою, тризуби, синьо-жовті та червоно-чорні прапори прикрасять Ваш одяг. Тут кожен знайде шеврон, що вказуватиме на належність до певної структури чи підрозділу, а оригінальні написи додадуть родзинки одягу кожного українця! Оберіть зображення чи вкажіть необхідні дані для нанесення на шеврон та чекайте на своє замовлення.

 

Як з нами зв'язатися?

Зв'яжіться з нами за номерами, вказаними на сайті. Ви можете також оформити замовлення через корзину і з Вами зв'яжеться менеджер, який візьме до уваги всі побажання та відправить Ваше замовлення за вказаною адресою. Ми цінуємо Вашу довіру та робимо все, аби Вам було комфортно співпрацювати з нами! Зробіть свій одяг особливим - оберіть свій шеврон у магазині “Символіка”!