Магазин військової атрибутики
КОШИК ТОВАРІВ:
Назва продукту К-ть Сума
Всього до оплати:
Мінімальние замовлення 500 грн
0.00 грн.

Сувеніри

В кожного народу сформувалися протягом його існування символи, що увібрали в себе історичні події, культуру й традиції, вірування й обрядовість. Державна символіка України та сувеніри України зараз користуються популярністю.

Тризуб та прапор часто зустрічаються на одязі у повсякденному житті. Народні герої, що стали символами боротьби за рідну землю, продовжують свій шлях та їх приклад досі живий. 

На національні та державні свята прийнято дарувати сувеніри, їх привозять в подарунок, тож будучи у Львові завітайте в магазин Символіка, оберіть прапор чи чашку. Такому подарунку будуть раді. 

Прапори зараз вішають не лише на держустановах, багато хто започаткував таку традицію на власному подвір'ї. В магазині також представлені навершя до прапора.

 

Асортимент сувенірів підприємства Символіка

Сувеніри в нашому магазині - це не просто речі, вони сповнені любові та поваги до рідної землі, до Батьківщини. Розділити свої патріотичні почуття Ви можете з друзями чи рідними. Адже це єднання заради національної ідеї живе в серці кожного українця. 

В магазині Символіка можна знайти:

 

Як з нами зв'язатися?

Ми на зв'язку з нашими клієнтами в робочий час за номерами телефонів, а на сайті Ви можете здійснювати замовлення цілодобово. Для підтвердження замовлення зайдіть на електронну пошту. 

Наші менеджери зв'яжуться з Вами, якщо Ви залишите коментар до замовлення. Можливо, потрібно уточнити кількість, наявність чи кольори? Тоді залишайте свої питання чи задайте їх в телефонному режимі. Наш офлайн-магазин Символіка знаходиться у Львові, тож місцеві можуть прийти сюди самостійно. Крім того існує зручна доставка по Україні. Доступні послуги Нової пошти, Укрпошти.