Магазин військової атрибутики
КОШИК ТОВАРІВ:
Назва продукту К-ть Сума
Всього до оплати:
Мінімальние замовлення 500 грн
0.00 грн.

Погони - це аксесуар, який за законодавством України зобов'язані носити особи, що перебувають на державній службі. В розділі магазину Символіка “Погони” Ви можете ознайомитися з наявними у нас погонами для ЗСУ, прикордонної служби, ДСНС, поліції, пенітенціарної служби, Нацгвардії, охорони, ДМБ, митної служби, лісового господарства та залізниці.

Спочатку погони були атрибутом суто військовим. Він несе інформацію про звання та ранг і має прямокутну основу, яка тримає фурнітуру та тканинний елемент. На погонах не існує дрібниць. Все має відповідне значення: колір і товщина нитки, склад і структура матеріалу, також важливі в погонах зірки, смужки вигнуті чи рівні, державний герб. 

Сьогодні погони не несуть захисної функції, а лише допомагають безпомилково визначити рід діяльності й посаду людини, що їх носить. Звання можна легко визначити за погонами, що кріпляться на плечі форменого одягу. Також деякі служби згідно нових наказів носять один погон на грудях.

 

Асортимент погонів підприємства Символіка

В нашому асортименті знайдуть погони всі ті, хто стоїть на захисті та служить Батьківщині:

 

Призначення продукції

Погони мають різне призначення, в польових умовах, повсякденному житті та на святкові заходи використовують різні атрибути. В онлайн-магазині Символіка Ви знайдете погони, наприклад, для старшого та молодшого керівного складу Державної пенітенціарної служби та для сержантського і старшинського складу. Для Митної служби характерні звання інспекторів 1-4 рангу. За допомогою зірочок  вони вказують на звання і посаду власника: курсант, рядовий, старший солдат, сержант, лейтенант, майор, полковник. Для парадної форми обирають яскраві погони, а в польових умовах більш доречними є непомітні, камуфляжні. Всі погони ми виготовляємо чітко згідно наказів.

 

Як з нами зв'язатися?

Для замовлення продукції, Ви можете набрати наш номер, вказаний на сайті. Якщо Ви маєте запитання, обов'язково задайте їх менеджеру, і він допоможе розібратися з асортиментом чи призначенням певного товару. Після формування замовлення, Вам потрібно буде оплатити його та чекати повідомлення про доставку на поштове відділення. Ми надішлемо лист на електронну адресу, щоб Ви були впевнені, що замовлення прийняте. 

Зверніться до нас, ми робимо все належне, щоб наші клієнти залишились задоволеними!