Магазин військової атрибутики
Статус замовлення
КОШИК ТОВАРІВ:
Назва продукту К-ть Сума
Всього до оплати:
Мінімальние замовлення 500 грн
0.00 грн.

На полі бою чи в строю на параді аксесуари ніколи не будуть зайвими для військовослужбовця. Тактичні окуляри з балістичного полікарбонату захистять не лише від пилу та дрібних осколків, а й завдяки технології виготовлення, такий аксесуар захистить від механічних пошкоджень більшу частину обличчя. 

Формений одяг чи парадну форму можуть прикрасити аксельбанти чи спеціальні наплічні елементи, що доповнюють та додають урочистості. 

Ліхтарі - необхідний аксесуар. Освітлювальний пристрій необхідний в бою, поході, на рибалці чи полюванні. Важливо, щоб він мав багато функцій: різні режими освітлення та довго тримав заряд. 

 

Асортимент аксесуарів підприємства Символіка

  • Аксельбанти - аксесуари, що мають вигляд сплетених косичкою шнурів з металевим наконечником. Визначених правил щодо того, як носити цей аксесуар немає, окрім того, що носять його з правого боку. Їх асортимент включає різні види: аксельбанти офіцерські з одним наконечником чи з двома наконечниками, аксельбант солдатський, і це далеко не всі. Окремі категорії цих аксесуарів існують для ліцеїстів та ДМБ.

  • Обкладинки для документів. В цьому ж розділі кожен знайде футляр для свого посвідчення. Обкладинки виготовлені зі шкіри та прикрашені тисненням. Вони виготовлені зі шкіри різних кольорів. 

  • Засоби дезінфікувальні. 

  • Свистки

  • Окуляри. Їх характеристики здатні витримувати та захищати від сонця та пилу, вони незамінні, якщо ви полюбляєте їзду на велосипеді, риболовлю чи страйкбол.

  • Ліхтарі. Для людей, які активно проводять час, важливими характеристиками цього аксесуару є наявність стробоскопа, а можливість звільнити руки забезпечують наголовні ліхтарі. 

  • Ручки тактичні.

  • Запальнички.

 

Як з нами зв'язатися?

На сайті Ви можете ознайомитися з актуальним асортиментом та цінами аксесуарів магазину Символіка. Наші менеджери з радістю відповідять на Ваші запитання щодо наявності, розмірів, кольорів та всього, що цікавить. Своє замовлення забирайте в магазині Символіка у Львові, або ж заповніть інформацію на сайті та отримуйте посилку на відділенні Нової пошти чи Укрпошти.